Un videoclip cu o rochie de mireasă semnată de un brand din Kosovo a stârnit o adevărată „furtună” pe rețelele de socializare, relatează Blic. O casă de modă din Priștina, capitala statului Kosovo, specializată în realizarea de rochii de mireasă, a distribuit, recent, un videoclip cu un model care poartă o rochie de mireasă.
„Simte-te ca o regină la nunta ta”, se arată în legenda clipului, în care manechinul poartă o rochie albă cu strasuri argintii, mâneci și un top care creează vizual forma unui fluture.
Videoclipul a devenit rapid viral și a înregistrat peste 1,7 milioane de vizualizări.
A stârnit însă o dezbatere aprinsă între utilizatori din diferite părți ale lumii în secțiunea de comentarii. Unii au lăudat rochia în valoare de 4.500 de euro, ceilalți au fost „șocați” de profunzimea decolteului.
