Președinta Maia Sandu va efectua miercuri, 13 mai, o vizită de lucru în raionul Nisporeni. Șefa statului va avea o întrevedere cu primarii din raion, în cadrul căreia vor fi discutate proiectele implementate în localități și prioritățile comunităților.
Pentru cele mai importante știri, abonează-te la canalul nostru de TELEGRAM!
Totodată, Maia Sandu se va întâlni cu cetățenii și va continua dialogul național privind siguranța copiilor în mediul online.
